sobota, 1 grudnia 2012

Top 10: Książki, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie


Top 10 to akcja, przy okazji której na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - wypatruj nowych tematów na kreatywa.net
Przedstawiam Wam moje małe książkowe marzenia na prezent w tym roku. :) 


"Niezgodna"- Veronica Roth, to pozycja na którą czaję się już od dłuższego czasu ze względu na podobieństwo do Igrzysk. Jestem ciekawa, czy faktycznie tak fantastyczna, jak to opisują na okładce. "Wróżbiarze" Libby Bray, bo lubię twórczość pani Bray. "Trafny wybór" J.K. Rowling, ze względu na ciekawość i chęć porównania z Harrym. "Delirium" Lauren Oliver, bo jestem fanką wszelkich utopii i antyutopii. "Złodziej pioruna" Ricka Riordana ze względu na pochlebne opinie od znajomych. "Sekrety włoskiej kuchni" Eleny Kostiukovitch, bo uwielbiam włoską kuchnię i pragnę zagłębić się w jej tajniki. "Pół życia" Jodi Picoult wybrałam ze względu na miłe wspomnienia z innymi pozycjami tej autorki. "Kasa, forsa, szmal" Kerstin Gier - liczę na to, że będzie tak samo zabawna i poruszająca jak inna książka Gier. I na koniec "Aria, do mnie" Gałuszki, bo z chęcią czytam wszelkie psie pozycje, a tej jeszcze w rękach nie miałam.

Tak to zestawienie mniej więcej wygląda, bo ciężko ograniczyć się do 10 tytułów, ale jakoś się udało.
Także pierwszy post za nami,  niebawem przewiduję recenzję :)

7 komentarzy:

 1. Trafny wybór tez bym chciała dostać;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Delirium" i "Klątwę" czytałam - "Klątwę" bardzo lubię, a "Delirium" to kocham, wielbię i czczę :D
  Zbieram się też do "Niezgodnej" ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również marzę o "Trafnym wyborze":)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z twojej listy życzeń bardzo bym chciała przeczytać "Trafny wybór" J.K. Rowlinga i mam nadzieję, że uda mi się zrealizować moje książkowe pragnienie. Tobie również tego samego życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama chętnie poprosiłabym Mikołaja o "Trafny wybór", "Pół życia", "Delirium" i "Niezgodną".
  Życzę Ci, aby Mikołaj okazał się życzliwy i spełnił Twoje marzenia! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Bray jeszcze nie znam, ale książka 'Wróżbiarze' już jakiś czas temu zwróciła moją uwagę. Ciekawi mnie też 'Niezgodna', jeżeli naprawdę przypomina 'Igrzyska'. No i 'Trafny wybór' - choruję na ten tytuł :)

  Dzięki za udział w zabawie!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Zawsze czytam wszystkie komentarze i przeważnie na nie odpowiadam. Pozdrawiam! :)