O mnie

Jestem optymistką ... jedynaczką ... uczennicą ... przyjaciółką ...

Staram widzieć się świat w kolorach, często mam pecha i  zawsze mam przy sobie książkę. Czytam na lekcji, czytam w poczekalni do lekarza, w księgarni, w bibliotece, w domu. Najchętniej z książką na kolanach i z psim pyszczkiem pod pachą. Oprócz czytania ...
... słucham muzyki - Queen prowadzi, dalej jest Nickelback, Green Day, Gunsi.
... oglądam dobre (bądź nie) filmy
... fotografuję. Wszędzie chodzę z moim aparatem, próbuję uchwycić daną chwilę, przypadkowo spotkaną osobę lub zwierzęta. Dążę do jak najlepszych zdjęć, jednak na razie jestem totalnym amatorem i moje zdjęcia często są żałosne, ale co tam.
... oglądam seriale. Oto moje serialowe obsesje :

 ... spędzam czas z psem. Jest to moja największa pasja - dłuugie spacery, psie sporty, sztuczki, wystawy, coursingi (tzn. wyścigi chartów, ale współczesne). Dziękuje losowi, że pomimo kilku dobrych lat wyczekiwań na mojego jednego, jedynego psa, zesłał mi tak problemową paskudę. Nie było wesołego szczenięctwa (ale bez przesady, nie było tak źle). Dzięki temu poznałam wspaniałą behawiorystkę, zrozumiałam mojego psa. Obecnie ćwiczymy obedience (sportowe posłuszeństwo) , dogfrisbee i agility (skoki przez przeszkody, tunel, palisada itd.). Zdecydowałam się na rasę chart angielski whippet, dlatego nie ma szans na spokojne leżenie na kanapie i grzanie się przy kominku. Jestem wyciągana na spacery nawet w szarugę i śnieg! I nie wyobrażam sobie innego życia :)
... jem. Kocham jeść, gotować mniej, ale uwielbiam wszelkiego rodzaju wegetariańskie potrawy, lody, słodycze, makarony, zupy ...
...piszę. Zupełnie amatorsko, moja powieść jest tylko i wyłącznie dla mnie, schowana głęboko w szafie.

Lubię wilki, las, lato, mrożoną czekoladę, psie obroże, Małego Księcia, Mc Donald, Harrego Pottera,  kreskówki, angielski, mojego wychowawcę, Finnicka z "Igrzysk śmierci" Lucy Maud Montgomery, siatkówkę, modę, śpiewanie pod prysznicem i sarkazm. 

Nie znoszę powagi, koszykówki, mięsa, bezmyślności, matematyki, homofobii, schematów, cebuli, Gabrielli z High School Musical, dramatu "Łaknąć" .

Blog powstał, żeby dać upust mojej potrzebie pisania, fantazje kłębią się we mnie i muszę je gdzieś pokazać. Chcę tu zamieszczać głównie moje recenzje książek, może wprowadzę Was trochę do wspaniałego świata psiej psychiki i moim innym zainteresowaniom. Zmieniają się one bardzo często, jednak zawsze są ze mną one. Książki!

Jeśli macie pytania, cokolwiek, piszcie na e- mail finnickeee@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Zawsze czytam wszystkie komentarze i przeważnie na nie odpowiadam. Pozdrawiam! :)